Izabrano novo vodstvo na sjednici Strukovne grupe za razvoj ljudskih potencijala i cjeloživotno učenje

Objavljeno: 11. 10. 2018. , Ažurirano: 18. 10. 2018.

U Županijskoj komori Karlovac 16. listopada održana je 6. sjednica Strukovne grupe za razvoj ljudskih potencijala i cjeloživotno učenje na kojoj je izabrano novo vodstvo. Za predsjednicu je izabrana Ivana Latković, ravnateljica Pučkog otvorenog učilišta POUKA u Karlovcu, za zamjenika Ivan Janković, ravnatelj Tehničke škole Karlovac, a tajnicu Nikolina Škrinjar, stručna suradnica u Županijskoj komori Karlovac.

Na sjednici se raspravljalo o novoj web-platformi na kojoj će biti predstavljeni programi za obrazovanje odraslih u Karlovačkoj županiji, a koja se izrađuje u sklopu projekta P.s. – pokreni se u kojem je Županijska komora Karlovac partner. Dogovaralo se o detaljima u vezi s načinom prikupljanja podataka koji će biti objavljeni na web-portalu, funkcionalnošću i vizualnom izgledu portala. Novoizabrana predsjednica zahvalila se nazočnima na povjerenju i najavila brojne aktivnosti Strukovne grupe u skoroj budućnosti.

sudionici sjednice - 16.10.18..jpg

Izvor: HGK