Sjednica Gospodarskog vijeće Županijske komore Karlovac

Objavljeno: 09. 09. 2020. , Ažurirano: 22. 09. 2020.

Sjednica Gospodarskog vijeća HGK - Županijske komore Karlovac održat će se u utorak, 15 rujna u 11 sati u velikoj dvorani kako bi se za vrijeme održavanja sjednice mogle primjeniti preporučene epidemiološke mjere socijalne distance zbog koronakrize.

Na sjednici će se uz osvrt na financijske rezultate poslovanja poduzetnika Karlovačke županije u 2019. godini raspravljati o aktualnoj gospodarskoj situaciji u Hrvatskoj i Karlovačkoj županiji s obzirom na otežane uvjete poslovanja usljed epidemiološke situacije. Članove Gospodarskog vijeća, predsjednik Zlatko Kuzman upoznat će i s aktivnostima Hrvatske gospodarske komore na predlaganju mjera za pomoć gospodarstvu te o aktualnoj reorganizaciji HGK.