Sjednica Gospodarskog vijeća ŽK Karlovac
Objavljeno: 09. 03. 2022.
Županijska komora Karlovac održat će u srijedu , 16. ožujka, u 11 sati, sjednicu Gospodarskog vijeća.
Sjednicu će otvoriti predsjednik ŽK Karlovac dr. sc. Zlatko Kuzman informacijama o stanju u gospodarstvu, dok će potpredsjednik HGK za industriju i održivi razvoj dr. sc. Tomislav Radoš predstaviti Strategiju razvoja Hrvatske gospodarske komore 2022. – 2026. godine. O daljnim aktivnostima u vezi mjera Vlade RH za poduzetnike za ublažavanje rasta cijena zbog poskupljenja energenata govorit će direktorica Sektora za industriju i održivi razvoj HGK mr. sc. Marija Šćulac Domac, a Nacionalni plan oporavka i otpornosti, odnosno potpore za gospodarstvo u području energetike predstavit će direktorica Centra za inovacije i EU projekte HGK mr. sc. Danijela Ćenan.
Sjednica će se održati uz poštivanje svih važećih epidemioloških mjera.