Izvor: Pixabay
Sjednica Gospodarskog vijeća Komore Zagreb o poskupljenju energije
Objavljeno: 09. 06. 2022.
Izvor: Pixabay
Sjednica Gospodarskog vijeća Komore Zagreb posvećena rastu cijena energije održat će se u utorak, 14. lipnja, u Ivanić Gradu.
Raspravu o aktualnoj temi rasta cijena energenata, mjerama Vlade RH za ublažavanje posljedica i aktivnostima koje poduzima Hrvatska gospodarska komora kako bi ublažila udar na poslovanje svojih članica, potaknut će uvodnim izlaganjem mr. sc. Marija Šćulac Domac, direktorica Sektora za industriju i održivi razvoj HGK.
Na sjednici će biti predstavljena i nova usluga HGK – indeksi cijena građevinskih proizvoda, koje će predstaviti Mirjana Čagalj, savjetnica predsjednika HGK za graditeljstvo i promet.
Domaćin sjednice Gospodarskog vijeća je AEKS d.o.o., a njezin direktor Zlatko Lojna predstavit će poslovanje i razvojne planove svoje tvrtke.