SIAL 2022, međunarodni sajam prehrambene industrije – poziv na iskaz interesa
Objavljeno: 03. 05. 2022.
Nakon dvije pandemijske godine i otkazivanja sajma u 2020. godini, Hrvatska gospodarska komora sedmi će put zaredom organizirati zajedničko predstavljanje zainteresiranih tvrtki na ovome sajmu, koji je jedan od vodećih sajmova prehrambene industrije u Europi i svijetu. Na posljednjem sajmu SIAL 2018 nastupilo je oko 7.200 izlagača iz stotinjak zemalja, a sajam je posjetilo više od 160.000 posjetitelja. Više informacija o sajmu možete pronaći na web stranici www.sialparis.com.
Pozivamo sve zainteresirane članice na iskaz interesa za sudjelovanjem na zajedničkom štandu putem poveznice na portalu digitalnkomora.hr.
Članicama HGK iz Grupe 2 i Grupe 3 (srednje i velike) subvencioniraju se troškovi nastupa na sajmu SIAL 2022.