Izvor: HGK

Seminar u ŽK Slavonski Brod - Pripreme za sastavljanje godišnjih financijskih izvještaja

Objavljeno: 30. 11. 2016. , Ažurirano: 03. 02. 2017.

Seminar Pripreme za sastavljanje godišnjih financijskih izvještaja, porez na dohodak, prilagodbe kontnog plana i očekivane izmjene u poreznoj reformi, održat će se u ŽK Slavonski Brod u ponedjeljak, 12. prosinca.

Seminar Pripreme za sastavljanje godišnjih financijskih izvještaja, porez na dohodak, prilagodbe kontnog plana i očekivane izmjene o poreznoj reformi održat će se u ponedjeljak, 12. prosinca, u 9 sati i 30 minuta u Županijskoj komori Slavonski Brod, Matije Mesića 9.

Program seminara obuhvaća  pripreme za sastavljanje Godišnjih financijskih izvještaja (GFI), godišnji obračun poreza na dohodak, očekivane izmjene zakona o oporezivanju dohotka, zakona o PDV-u, zakona o doprinosima, zakona o porezu na dobit, zakona o računovodstvu te pitanja i odgovore.

Predavači na seminaru bit će savjetnici urednici u časopisu Računovodstvo i financije.

Naknada za sudjelovanje na seminaru iznosi 450 kuna (svaki sljedeći sudionik iz iste tvrtke plaća 350 kuna), a uplaćuje se unaprijed na žiro račun Udruge računovođa i financijskih djelatnika Slavonski Brod (IBAN HR3823400091100014077).

U kotizaciju je uračunat radni pribor, kava, kiflice i voda.

Opširnije informacije mogu se dobiti u Udruzi računovođa i financijskih djelatnika Slavonski Brod na telefon 035/4446847 ili na mobitel predsjednika Udruge Ivana Prše, 091/5188961.

Seminar organizira Udruga računovođa i financijskih djelatnika Slavonski Brod, u suradnji s Hrvatskom zajednicom računovođa i financijskih djelatnika te Županijskom komorom Slavonski Brod.