Izvor: HGK

Trening ŽK Dubrovnik za usavršavanje menadžerskih, poduzetničkih i osobnih vještina

Objavljeno: 20. 11. 2016. , Ažurirano: 03. 02. 2017.

Trening za usavršavanje menadžerskih, poduzetničkih i osobnih vještina održat će se 25. i 26. studenoga u Centru za poduzetništvo Dubrovnik (Vukovarska 16, IV. kat).

Ciljane skupine jesu menadžeri i poduzetnici koji su svjesni da mogu još učiti u području osobnog razvoja, žele povećati izvrsnost u komunikaciji te otkriti bogatu riznicu svojih osobnih tj. skrivenih resursa. Predavanje će održati Darko Sambol, profesor psihologije.

Županijska komora Dubrovnik i Obrtnička komora Dubrovačko-neretvanske županije, u suradnji s tvrtkom Sambol consulting, organiziraju ovaj zanimljiv seminar u trajanju od 10 školskih sati, a koji je podijeljen u dva dana (od 9 do 13 sati) i sufinanciraju ga Dubrovačko-neretvanska županija i Grad Dubrovnik. Kotizacija je 700 kuna po osobi, minimalni broj polaznika je deset, a maksimalan 20.

Ako ste zainteresirani za sudjelovanje na seminaru, molimo ispunnjenu  prijavnicu i potvrdu o uplati kotizacije, dostavite je najkasnije do 17. studenoga na e-adresu hgkdu@hgk.hr ili na broj faksa  020/312-096.

U pratećim su dokumentima prijava i program seminara.