Seminar o prednostima uvođenja sustava upravljanja energijom prema normi ISO 50001

Objavljeno: 27. 02. 2018.

U Županijskoj komori Slavonski Brod će se u srijedu, 7. ožujka, u 13 sati održati seminar o prednostima uvođenja sustava upravljanja energijom prema normi ISO 50001. Predavač na seminaru bit će Igor Liščić, samostalni savjetnik u području sustava upravljanja i vodeći ocjenitelj za ISO 50001, vanjski suradnik tvrtke TÜV Croatia.

Cilj je seminara upoznati polaznike s ključnim elementima sustava upravljanja energijom u skladu s normom ISO 50001. Uvođenje u primjenu i certifikacija sustava upravljanja energijom u skladu sa zahtjevima norme ISO 50001 daje poduzećima djelotvoran alata s pomoću kojega se osigurava učinkovito upravljanje energijom, a time i značajne uštede u ukupnom poslovanju.

Seminar je namijenjen zaposlenima u proizvodnim poduzećima sa znatnim udjelom energije u ukupnim troškovima poduzeća te svima onima koji smatraju da bi im učinkovitije upravljanje energijom omogućilo manje troškove poslovanja.

Sudjelovanje na seminaru je besplatno, a predviđeno vrijeme trajanja je dva sata. Sudjelovanje je potrebno prijaviti putem online prijavnice (u nastavku teksta), a rok prijave je 6. ožujka.