Seminar Povlačenje Ujedinjenoga Kraljevstva iz članstva EU (BREXIT)

Objavljeno: 18. 03. 2019. , Ažurirano: 27. 03. 2019.

HGK  – Županijska komora Osijek u suorganizaciji sa CroatiaPRO Odborom (Nacionalnog odbora za olakšavanje trgovine i transporta) HGK – Sektora za promet i veze i Carinskom upravom RH organizira seminar Povlačenje Ujedinjenoga Kraljevstva iz članstva EU (BREXIT) koji će se održati u utorak, 26. ožujka u 11 sati u Županijskoj komori Osijek, na adresi Europske avenije 13 (Velika dvorana – I. kat).

Seminar je dio programa Olakšavanje trgovine i transporta 2019., a namijenjen je izvoznicima, uvoznicima, međunarodnim otpremnicima, carinskim zastupnicima, prijevoznicima i ostalim tvrtkama koje sudjeluju u carinskom poslovanju.

Velika Britanija povlači se 30. ožujka 2019. u 00.00 sati iz članstva EU.

Cilj je seminara upoznati se sa svime što je potrebno znati ako prodajete robu osobama u Britaniji, ako kupujete robu od osoba u Britaniji, ako se bavite postupkom  provoza ili bilo kojim oblikom trgovine i carinskog poslovanja s Velikom Britanijom.

Planirano vrijeme trajanje seminara je od 11 do 14 sati.

Predavanje će održati predavači Carinske uprave RH Dubravka Begović i Albert Đurđević.

Molimo da sudjelovanje na seminaru potvrdite do 25. ožujka putem online prijavnice u nastavku ovog teksta.

Seminar je besplatan za članice HGK i nije ograničen broj sudionika iz jedne tvrtke.

Prijave se zaprimaju do popunjenja kapaciteta, prema redoslijedu zaprimanja.