Izvor: Pixabay

Seminar Porezna reforma i pripreme za završni račun – Zagreb

Objavljeno: 30. 10. 2018. , Ažurirano: 31. 10. 2018.

Hrvatska gospodarska komora u suradnji s Hrvatskom komorom poreznih savjetnika organizira jesenski ciklus seminara Porezna reforma i pripreme za završni račun koji će se održati u ponedjeljak, 3. prosinca, u 9 sati u vijećnici HGK, na adresi Rooseveltov trg 2 u Zagrebu. Registracija sudionika predviđena je od 9 do 9.30.

Seminar je predviđen u dva dijela, tako da obuhvaća sve potrebne informacije o aktualnim izmjenama poreznih propisa te podsjetnik u pripremama za izradu završnog računa.

Predavanje će održati ovlašteni porezni savjetnici Ivan Čevizović, Vlasta Roška te Marko Ćavar, a sudjelovanje na seminaru je za članice HGK besplatno.

U pratećim dokumentima možete preuzeti program seminara.

Ako ste zainteresirani za sudjelovanje, ljubazno molimo da ispunite online prijavni obrazac.

Prijave se zaprimaju najkasnije do četvrtka, 29. studenoga ili do ispunjenja kapaciteta.