Seminar o pripremi za sastavljanje godišnjih financijskih izvješća u ŽK Karlovac

Objavljeno: 19. 11. 2021. , Ažurirano: 19. 11. 2021.

Seminar o pripremi za sastavljanje godišnjih financijskih izvještaja za 2021. godinu. održat će se u srijedu, 24. studenoga, u 9:30, u Županijskoj komori Karlovac, na adresi Ul. kralja Tomislava 19 b.

Predavači na seminaru će biti savjetnici – urednici časopisa "Računovodstvo i financije" dr. sc. Marija Zuber i mag. oec. Domagoj Bakran.

U skladu s epidemiološkim mjerama, broj polaznika je ograničen, a prijava je obavezna. Prijaviti se treba tajnici Udruge RIF Karlovac Dragici Sever na broj telefona 098 246 733, odnosno na e-mail adresu: ka.udruga.rif@gmail.com.

Svi sudionici seminara obvezni su predočiti važeće EU digitalne COVID potvrde.

Naknada za sudjelovanje iznosi 350 kuna po sudioniku, a više informacija o sadržaju i programu seminara te načinu uplate naknade nalazi se u pozivu u pratećim dokumentima.

Seminar organizira Udruga računovođa i financijskih djelatnika Karlovac u suradnji s HGK – Županijskom komorom Karlovac.