Izvor: Pixabay

Seminar o pripremi za sastavljanje financijskih izvještaja za 2021. i porezne aktualnosti

Objavljeno: 30. 11. 2021. , Ažurirano: 30. 11. 2021.

HGK – Županijska komora Virovitica i HOK – Obrtnička komora Virovitičko-podravske županije organiziraju seminar o pripremama za sastavljanje financijskih izvještaja za 2021. godinu te o poreznim aktualnostima, koji će se održati u srijedu, 8. prosinca, u 10 sati, u Poduzetničkom inkubatoru Virovitičko-podravske županije, Poduzetnička zona II, Virovitica.

Predavač će biti dr. sc. Ivan Čevizović, ovlašteni porezni savjetnik s dugogodišnjim iskustvom u financijskom izvještavanju i porezima.

Svi sudionici seminara obvezni su predočiti važeću EU digitalnu COVID potvrdu, brzi antigenski test ili potvrdu o preboljenju.

Naknada za sudjelovanje iznosi 100 kuna po sudioniku. Više informacija o sadržaju i programu seminara te načinu uplate naknade nalazi se u pratećim dokumentima.

Prijaviti se možete prijavnicom u nastavku, najkasnije do utorka, 7. prosinca, u 12 sati.