Vrijeme održavanja: 15.11.2021.

Mijenja se termin održavanja seminara: novi termin je ponedjeljak, 15. studenoga u 11 sati.

Objavljeno: 18. 10. 2021. , Ažurirano: 16. 11. 2021.

Hrvatska gospodarska komora i Carinska uprava Ministarstva financija RH pozivaju vas na seminar "Novosti u dijelu primjene pravila podrijetla robe s naglaskom na nova PEM prijelazna pravila stjecanja", koji će se održati u ponedjeljak, 15. studenoga, u 11 sati, u HGK – Županijskoj komori Osijek, na adresi Europske avenije 13.

Seminar je namijenjen gospodarstvenicima koji uvoze robu iz zemalja s kojim Unija ima ugovoren neki oblik povlaštene carine kao i izvoznicima koji izdaju dokaze o podrijetlu u izvozu. Ujedno je namijenjen i otpremnicima, kao i tvrtkama koje sastavljaju izjave dobavljača u trgovini unutar Unije, bez obzira na veličinu tvrtke.

Opis i dnevni red seminara možete vidjeti ovdje.

Seminar je besplatan, a za sudjelovanje na seminaru potrebno je prijaviti se obrascem u nastavku teksta, najkasnije do petka, 12. studenoga, do 15 sati.