Seminar o kontrolingu u Županijskoj komori Karlovac

Objavljeno: 05. 10. 2016. , Ažurirano: 03. 02. 2017.

Kontroling je stručna funkcija u poslovanju poduzeća koja brojne podatke izvan i unutar poduzeća pretvara u korisne informacije potrebne za donošenje odluka na svim razinama upravljanja.

ŽK Karlovac, u suradnji s tvrtkom Lureti j.d.o.o. organizira seminar na temu  "Uvođenje kontrolinga u poduzeće", u srijedu, 19. listopada, u 9.00 sati s ciljem edukacije članica o koristima koje ta funkcija omogućuje u poslovanju.

Na seminaru će se  razraditi sama ideja uvođenja kontrolinga, ciljevi i očekivanja koja se žele ostvariti, ali i ukazati na pogreške koje se u tom procesu javljaju i kako ih izbjeći. Predavačica na seminaru je Jasmina Očko, priznata konzultantica u području kontrolinga, pa je i sadržaj seminara kreiran na temelju stvarnih iskustava predavačice u implementaciji kontrolinga u poduzećima različitih veličina i djelatnosti.

Seminar je namijenjen malim i srednjim poduzetnicima, vlasnicima tvrtki, voditeljima financija i računovodstva, kontrolerima, menadžerima i ostalima koji žele znati više o ovoj problematici ili žele uvesti funkciju kontrolinga u svoje poslovanje.

Zainteresirani se mogu prijaviti do 17. listopada dostavom prijavnog obrasca na adresu vsecen@hgk.hr ili luretijdoo@gmail.com, s time da je uz prijavu potrebno dostaviti kopiju uplate kotizacije koja iznosi 300,00 kuna po polazniku. Kotizacija pokriva dio troška predavača i materijala za seminar, dok ostatak troškova snosi Županijska komora Karlovac.

Više informacija o sadržaju seminara i načinu prijave i uplate, nalazi se u pozivu u pratećim dokumentima.