Održan okrugli stol Umjetna inteligencija – percepcija i stvarnost

Objavljeno: 03. 07. 2020. , Ažurirano: 21. 07. 2020.

Okrugli stol Umjetna inteligencija – percepcija i stvarnost održan je 3. srpnja u središnjici Hrvatske gospodarske komore u Zagrebu. Organizirao ga je Odbor za suradnju s gospodarstvom i regionalnu suradnju Akademije tehničkih znanosti Hrvatske u suradnji s Inovacijskim centrom Nikola Tesla, Hrvatskom gospodarskom komorom i Fakultetom elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu

Na događanju je sudjelovalo, osobno i online, oko 80 sudionika. Ovaj je okrugli stol najnoviji u nizu okruglih stolova istih organizatora na kojima se raspravljalo o iznimno važnim temama za razvoj gospodarstva i društva, povezanima sa znanstvenim postignućima i znanstvenim trendovima, s ciljem da se na odgovarajući način približi akademska, znanstvena i poslovna zajednica.

Ovdje možete pogledati snimku događaja.

Opširno izvješće s okruglog stola možete pročitati ovdje.

Prezentacije profesora i docenata Fakulteta elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu koje su održane na okruglom stolu možete preuzeti ovdje: