Konferencija Tematska inovacijska vijeća – karika koja nedostaje

Objavljeno: 06. 12. 2018. , Ažurirano: 11. 12. 2018.

Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta, Hrvatska gospodarska komora i pokrovitelj Hrvatska akademija znanosti i umjetnosti organizatori su konferencije Tematska inovacijska vijeća – karika koja nedostaje, koja će se održati u Preporodnoj dvorani palače Narodnog doma Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti (HAZU) na adresi Opatička 18 u Zagrebu, 11. prosinca, u 8 sati i 45 minuta.

Cilj je konferencije predstavljanje aktivnosti uspostave inovacijskog sustava Republike Hrvatske putem osnovanih tematskih inovacijskih vijeća s naglaskom na povezivanje poslovnog sektora sa znanstveno-istraživačkom zajednicom radi postizanja sinergijskog efekta potrebnog za učinkovitu uspostavu inovacijskog sustava.

Konferencija se organizira u sklopu Strateškog projekta za podršku uspostavi inovacijske mreže za industriju i tematskih inovacijskih platformi, korisnika projekta Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta te partnera projekta Hrvatske gospodarske komore, a uz pokroviteljstvo Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti te podršku pružatelja savjetodavnih usluga. Projekt je sufinanciran iz Europskih strukturnih i investicijskih fondova.

Na konferenciji je predviđeno sudjelovanje ministra gospodarstva, poduzetništva i obrta, predsjednika Hrvatske gospodarske komore, predsjednika Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti, predstavnika poslovne zajednice, članova tematskih inovacijskih vijeća i svih ostalih dionika uspostave nacionalnog inovacijskog sustava u Republici Hrvatskoj.

Pozivnicu s programom konferencije možete pronaći u pratećim dokumentima na ovoj stranici.

Prijaviti se možete na ovoj POVEZNICI. Rok prijave je 10. prosinca do 10 sati.