Na međunarodnom sajmu Vitafoods Europe u Ženevi u organizaciji HGK predstavit će se i hrvatski proizvodi

Objavljeno: 11. 04. 2018. , Ažurirano: 16. 05. 2018.

Na međunarodnom sajmu nutraceutike, dodataka prehrani, funkcionalne hrane i pića te industrije prirodne kozmetike u organizaciji Hrvatske gospodarske komore sudjelovat će sedam hrvatskih uspješnih proizvođača i izvoznika dodataka prehrani, nutraceutike, prirodne kozmetike i funkcionalne hrane.

Četvrtu godinu zaredom Hrvatska gospodarska komora organizira zajedničko sudjelovanje članica na sajmu Vitafoods Europe 2018, koji će se na ženevskom Palexpou održati od 15. do 17. svibnja.

Na izložbenom prostoru od 72 četvorna metra svoje će proizvode predstaviti sedam hrvatskih tvrtki: Apipharma d. o. o., Farmavita d. o. o., Myristica d. o. o., Nutimedica d. o. o., PharmaS d. o. o., Priroda liječi d. o. o. i Yasenka d. o. o.

Vitafoods Europe jedan je od najvećih sajmova namijenjenih proizvođačima i dobavljačima sirovina za nutraceutiku, dodatke prehrani, funkcionalnu hranu i piće te industriju prirodne kozmetike.

Na sajmu se u 2017. godini predstavilo 1000 izlagača iz 115 zemalja. Tijekom tri dana ženevski je Palexpo ugostio više stotina dobavljača sirovina i proizvođača gotovih proizvoda, a posjetilo ga je više od 20.000 posjetitelja koji su se imali priliku upoznati s najnovijim dostignućima iz ovog područja.

Više informacija o sajmu možete pronaći na poveznici: https://www.vitafoods.eu.com/en/welcome.html.