SED 2022 – Summit energetske demokracije

Objavljeno: 28. 03. 2022.

Hrvatska gospodarska komora pokrovitelj je Summita energetske demokracije, koji se 3. i 4. travnja održava u Puli.

Summit energetske demokracije okuplja stručnjake, poslovne lidere, kreatore politike te znanstvenike iz naftno-plinskog i elektroenergetskog područja kako bi raspravili o temama koje oblikuju energetsku politiku. S obzirom na sve zahtjevnije klimatske ciljeve Europske Unije, poseban fokus stavljen je na energetsku tranziciju i smanjenje okolišnog otiska, odnosno promjenu vrste izvora energije, iz neobnovljive u obnovljivu, a koja istovremeno zadovoljava rastuću globalnu potražnju.

Na ovogodišnjem izdanju SED-a raspravljat će se o zelenoj energetskoj tranziciji Hrvatske, elektromobilnosti, tržištu električnom energijom, razvoju plinskog gospodarstva i infrastrukture te o ostalim važnim temama koje oblikuju energetsku politiku.

Kotizacija iznosi 1875 kuna, a svoje sudjelovanje možete prijaviti direktno na stranici organizatora putem poveznice

Program foruma je dostupan u pratećim dokumentima, a dodatne informacije možete pronaći OVDJE.