Novosti i događanja

Objava

HGK priprema sudjelovanje na sajmu ADIPEC 2018 u Abu Dhabiju

Objava

Održana Radionica o energetskoj učinkovitosti i korištenju obnovljivih...

Edukacija

U Šibeniku održana radionica o natječaju za energetsku učinkovitost i...

Edukacija

Radionica Tipovi, taktike i strategije pregovaranja

Edukacija

Predavanje o životnom ciklusu organizacija

Edukacija

Radionica o mogućnostima financiranja za poduzetnice u ŽK Pula

Edukacija

Energetski tjedan Splitsko-dalmatinske županije

Sastanak

O korištenju obnovljivih izvora energije u ŽK Karlovac

Edukacija

Održana radionica Povećanje energetske učinkovitosti i korištenje obno...

Energetika

Energetika

Županijska komora Vukovar

  • Jugoslav Holik Viši stručni suradnik Tel: +385 32 441 155 Email: jholik@hgk.hr

Županijska komora Pula

  • Denis Hrelja Viši stručni suradnik Tel: +385 52 378 115 Email: dhrelja@hgk.hr

Županijska komora Krapina

  • Županijska komora Krapina Tel: +385 49 371 883 Email: hgkkr@hgk.hr

Županijska komora Virovitica

  • Suzana Kolesarić Viši stručni suradnik Tel: +385 33 618 044 Email: skolesaric@hgk.hr

Županijska komora Bjelovar

  • Miljenko Juratovac Viši stručni referent Tel: +385 43 274 063 Email: mjuratovac@hgk.hr

Županijska komora Split

  • Olga Škevin, dipl.ing. stručna suradnica Tel: +385 21 321 138 Email: oskevin@hgk.hr

Središnjica

Županijska komora Bjelovar

  • Miljenko Juratovac Viši stručni referent Tel: +385 43 274 063 Email: mjuratovac@hgk.hr

Županijska komora Slavonski Brod

  • Krešimir Rudec Direktor Županijske komore Tel: +385 35 448 583 Email: krudec@hgk.hr
  • Županijska komora Slavonski Brod Tel: +385 35 448 583 Email: hgksb@hgk.hr
  • Marija Lugarec viši stručni suradnik Tel: +385 35 448 583 Email: mlugarec@hgk.hr

Županijska komora Vukovar

  • Jugoslav Holik Viši stručni suradnik Tel: +385 32 441 155 Email: jholik@hgk.hr

Županijska komora Rijeka

  • Sanja Antonin Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 139 Email: santonin@hgk.hr
  • Blanka Kalokira Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 169 Email: bkalokira@hgk.hr

Županijska komora Zadar

  • Dinko Basioli Viši stručni suradnik Tel: +385 23 643 191 Email: dbasioli@hgk.hr

Županijska komora Požega

Županijska komora Split

  • Olga Škevin, dipl.ing. stručna suradnica Tel: +385 21 321 138 Email: oskevin@hgk.hr

Županijska komora Šibenik

  • Jelena Zorica Stručna suradnica Tel: +385 22 311607 Email: jzorica@hgk.hr

Županijska komora Varaždin

  • Snježana Štiber stručna suradnica Tel: +385 42 405 491 Email: sstiber@hgk.hr

Županijska komora Sisak

  • Aneta Radoš viša stručna suradnica Tel: +385 44 510 028 Email: arados@hgk.hr

Županijska komora Pula

  • Denis Hrelja Viši stručni suradnik Tel: +385 52 378 115 Email: dhrelja@hgk.hr

Županijska komora Osijek

  • Josipa Weber Tojagić Viša stručna suradnica Tel: +385 31 223 820 Email: jweber@hgk.hr

Županijska komora Krapina

  • Lidija Peček stručni suradnik Tel: +385 49 371 883 Email: lpecek@hgk.hr

Pretraživanje novosti