Novosti i događanja

Sajam - HGK

Završen 16. Mediteranski sajam zdrave prehrane, ljekovitog bilja i zel...

Edukacija

Povlačenje Ujedinjenoga Kraljevstva iz članstva EU – BREXIT

Edukacija

Seminar Povlačenje Ujedinjenoga Kraljevstva iz članstva EU (BREXIT)

Obavijesti

Poduzetnici nastupili na 16. Mediteranskom sajmu zdrave prehrane, ljek...

Obavijesti

Javni poziv za podnošenje ponuda za zakup nekretnina

Izvještaj

Održana treća sjednica Gospodarskog vijeća ŽK Šibenik

Sastanak

Predstavljanje Prijedloga pravilnika o tehničkoj i komercijalnoj stand...

Izvještaj

Dalibor Brnos izabran za predsjednika Strukovne grupe trgovine HGK – Ž...

Obavijesti

Opstanak na tržištu nemoguć bez fer odnosa prema potrošaču

Trgovina

Središnjica

Županijska komora Koprivnica

  • Vlatka Grotić Samaržija Viši stručni suradnik Tel: +385 48 674 564 Email: vgrotic@hgk.hr

Županijska komora Bjelovar

  • Helena Pogledić Viši stručni suradnik Tel: +385 43 274 067 Email: hpogledic@hgk.hr
  • Ivana Karadža Stručni suradnik Tel: +385 43 274 069 Email: ikaradza@hgk.hr
  • Zlatko Navojec Predsjednik Strukovne grupacije za trgovinu Tel: +385 43 243 168 Email: spar@hi.t-com.hr
  • Josip Matejak Zamjenik predsjednika Strukovne grupacije za trgovinu Tel: +385 43 333 036 Email: marijana.matejak@gmail.com

Županijska komora Osijek

  • Ines Balog Viša stručna suradnica Tel: +385 31 223 819 Email: ibalog@hgk.hr

Županijska komora Virovitica

  • Ivona Odalj Stručni suradnik Tel: +385 33 618 046 Email: iodalj@hgk.hr

Županijska komora Vukovar

  • Barbara Didović Stručni referent Tel: +385 32 441 155 Email: bdidovic@hgk.hr

Županijska komora Krapina

  • Lucija Šipek Viši stručni suradnik Tel: +385 49 371 883 Email: lsipek@hgk.hr
  • Županijska komora Krapina Tel: +385 49 371 883 Email: hgkkr@hgk.hr

Županijska komora Varaždin

  • Snježana Marciuš direktorica Tel: +385 42 405 408 Email: smarcius@hgk.hr

Županijska komora Sisak

  • Kristina Grabovica viša stručna suradnica Tel: +385 44 522 322 Email: kgrabovica@hgk.hr

Županijska komora Karlovac

  • Valentina Sečen viša stručna suradnica Tel: +385 47 612111 Email: vsecen@hgk.hr

Županijska komora Otočac

  • Ljubica Grčević Viši stručni suradnik Tel: +385 53 773 307 Email: lgrcevic@hgk.hr

Županijska komora Rijeka

  • Perica Šolić Viši stručni savjetnik Tel: +385 51 209 130 Email: psolic@hgk.hr
  • Ivona Černigoj Stručni suradnik Tel: +385 51 209 123 Email: icernigoj@hgk.hr
  • Nela Vukadin Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 146 Email: nvukadin@hgk.hr
  • Tanja Nemec Stručni suradnik Tel: +385 51 209 137 Email: tnemec@hgk.hr

Županijska komora Zadar

  • Marija Mišulić Viši stručni suradnik Tel: +385 23 643 192 Email: mmisulic@hgk.hr
  • Marko Jović stručni suradnik Tel: +385 23 643 198 Email: mjovic@hgk.hr

Županijska komora Požega

Županijska komora Pula

  • Denis Hrelja Viši stručni suradnik Tel: +385 52 378 115 Email: dhrelja@hgk.hr
  • Katja Petrovski stručna suradnica Tel: +385 52 378 145 Email: kpetrovski@hgk.hr

Županijska komora Šibenik

  • Neda Bralić Viša stručna suradnica Tel: +385 22 311623 Email: nbralic@hgk.hr

Županijska komora Dubrovnik

  • Mirsad Brković viši stručni suradnik Tel: +385 20 312 091 Email: mbrkovic@hgk.hr

Komora Zagreb

Pretraživanje novosti