Novosti i događanja

Obavijesti

Međunarodni sajam hrane Seoul Food 2019

Obavijesti

Otvorene prijave za drugi Kineski međunarodni uvozni sajam (CIIE 2019)

Sajam - HGK

ŽK Dubrovnik poziva na 16. Mediteranski sajam zdrave prehrane, ljekovi...

Izvještaj

Podravka predstavila mogućnosti suradnje s poljoprivrednim proizvođači...

Obavijesti

Hrvatski ribari protiv kvota Europske komisije

Edukacija

Predstavljanje mjera aktivne politike zapošljavanja u ŽK Osijek

Sajam - HGK

Drvo i namještaj čine gotovo desetinu ukupnog hrvatskog izvoza

Sajam - HGK

Hrvatski parketi i dalje obaraju rekorde u izvozu

Obavijesti

Četvrti broj newslettera Lokalne inicijative za poticanje zapošljavanj...

Poljoprivreda, šumarstvo i ribarstvo

Županijska komora Slavonski Brod

  • Marija Lugarec viši stručni suradnik Tel: +385 35 448 583 Email: mlugarec@hgk.hr
  • Županijska komora Slavonski Brod Tel: +385 35 448 583 Email: hgksb@hgk.hr

Županijska komora Koprivnica

  • Suzana Operman Viši stručni suradnik Tel: +385 48 674 563 Email: soperman@hgk.hr

Županijska komora Osijek

  • Ernest Nad Viši stručni suradnik Tel: +385 31 223 890 Email: enad@hgk.hr
  • Stana Erstić Administrativna referentica Tel: +385 31 223 893 Email: serstic@hgk.hr

Županijska komora Virovitica

  • Andrea Henrieta Poslek Viši stručni suradnik Tel: +385 33 618 045 Email: aposlek@hgk.hr

Županijska komora Vukovar

  • Jugoslav Holik Viši stručni suradnik Tel: +385 32 441 155 Email: jholik@hgk.hr

Županijska komora Krapina

  • Lucija Šipek Viši stručni suradnik Tel: +385 49 371 883 Email: lsipek@hgk.hr
  • Županijska komora Krapina Tel: +385 49 371 883 Email: hgkkr@hgk.hr

Županijska komora Varaždin

  • Renata Papec viša stručna suradnica Tel: +385 42 405 480 Email: rpapec@hgk.hr

Županijska komora Pula

  • Gordana Klančić-Sorić Viša stručna suradnica Tel: +385 52 378 114 Email: gklancic@hgk.hr

Županijska komora Sisak

  • Mladen Dragojević viši stručni suradnik Tel: +385 44 521 518 Email: mdragojevic@hgk.hr

Županijska komora Bjelovar

  • Jurica Bošnjak Zamjenik predsjednika Strukovne grupacije za poljoprivredu i prehrambenu industriju Tel: +385 43 776 209 Email: ribnjaksiscani@gmail.com
  • Nikola Kutnjak Predsjednik strukovne grupacije za poljoprivredu i prehrambenu industriju Tel: 098/1663880 Email: info@darblue.hr

Županijska komora Karlovac

  • Valentina Sečen viša stručna suradnica Tel: +385 47 612111 Email: vsecen@hgk.hr

Županijska komora Otočac

Županijska komora Zadar

  • Petar Pedišić Viši stručni suradnik Tel: +385 23 643 196 Email: ppedisic@hgk.hr

Županijska komora Požega

  • Božo Čavar Viši Stručni Suradnik Tel: +385 34 620 022 Email: bcavar@hgk.hr
  • Marko Dumančić Direktor Tel: +385 34 620 021 Email: mdumancic1@hgk.hr
  • Stjepan Firšt Stručni suradnik Tel: +385 34 271 343 Email: sfirst@hgk.hr

Županijska komora Šibenik

  • Davor Antica Viši stručni suradnik Tel: +385 22 311602 Email: dantica@hgk.hr

Županijska komora Dubrovnik

  • Mirsad Brković viši stručni suradnik Tel: +385 20 312 091 Email: mbrkovic@hgk.hr

Pretraživanje novosti