Novosti i događanja

Objava

Javni poziv za bespovratne potpore za projekt Razvoj ženskog poduzetni...

Edukacija

Zagrebačka burza u ŽK Rijeka predstavlja svoje novo tržište za male i...

Objava

Poziv na dodjelu godišnjih nagrada Top of the Funds

Objava

Svjetski dan investicijskih fondova 2018.

Edukacija

Digitalna garaža – radionica Pokreni digitalnu transformaciju svojeg p...

Edukacija

Infodan Mogućnosti sufinanciranja poduzetničkih projekata sredstvima E...

Edukacija

Radionica Sedam koraka do kredita

Objava

SEPA na Konferenciji e-biz 2018.

Edukacija

Krediti za poduzetnice tema su HBOR-ova infodana

Financijske djelatnosti i osiguranje

Županijska komora Koprivnica

  • Renata Lohajner Viši stručni suradnik Tel: +385 48 674 565 Email: rlohajner@hgk.hr
  • Kristina Stanišić Viši stručni suradnik Tel: +385 48 674 567 Email: kstanisic@hgk.hr

Županijska komora Slavonski Brod

  • Krešimir Rudec Direktor Županijske komore Tel: +385 35 448 583 Email: krudec@hgk.hr
  • Županijska komora Slavonski Brod Tel: +385 35 448 583 Email: hgksb@hgk.hr

Županijska komora Virovitica

  • Renata Vondra Stručni suradnik Tel: +385 33 618 041 Email: rvondra@hgk.hr

Županijska komora Pula

  • Koraljka Vitasović Viša stručna suradnica Tel: +385 52 378 135 Email: kvitasovic@hgk.hr

Županijska komora Krapina

  • Županijska komora Krapina Tel: +385 49 371 883 Email: hgkkr@hgk.hr
  • Lidija Peček stručni suradnik Tel: +385 49 371 883 Email: lpecek@hgk.hr

Županijska komora Osijek

  • Bernarda Hunjadi Viša stručna suradnica Tel: +385 31 223 830 Email: bhunjadi@hgk.hr

Županijska komora Bjelovar

  • Martina Posavac Ćurić Direktorica Tel: +385 43 274 065 Email: mposavac@hgk.hr

Županijska komora Karlovac

  • mr. Brigita Palajsa Škarjak viša stručna suradnica Tel: +385 47 612111 Email: bskarjak@hgk.hr

Županijska komora Rijeka

  • Nikola Musulin Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 155 Email: nmusulin@hgk.hr
  • Matko Miškulin Stručni suradnik Tel: 051/209-162 Email: mmiskulin@hgk.hr

Županijska komora Split

  • Suzana Prkić Jurić, prof. viša stručna savjetnica Tel: +385 21 321 124 Email: sprkic@hgk.hr

Županijska komora Otočac

Pretraživanje novosti