Lucija Šipek
Izvor: HGK
Autor: Inetrnet

ŽK Osijek: Poziv za podnošenje Zahtjeva za usklađivanje voznih redova za 2016/2017.

Objavljeno: 04. 11. 2016. , Ažurirano: 18. 11. 2016.

Pozivi za podnošenje Zahtjeva za usklađivanje međunarodnih, međužupanijskih i županijskih voznih redova za 2016/2017. godinu uručeni su prijevoznicima na sastanku Strukovne grupacije cestovnog putničkog prometa ŽK Osijek održanom 11. studenog.

Na sastanku je ujedno izabran i novi Radni odbor kojeg će činiti Hrvoje Petričević, predstavnik Panturista d.d. Osijek, te Anto Mijić, predstavnik Gpp d.o.o. Osijeka. Izabrani Radni odbor nazočiti će javnom otvaranju kuverti pristiglih zahtjeva voznih redova poslanih na usklađivanje.

Na web stranici Županijske komore Osijek objavljeni su pozivi za usklađivanje, brojevi žiro računa za uplatu naknade za usklađivanje, te obrazac specifikacije voznih redova.

Kao novina ove godine po prvi puta za prijevoznike objavljena su Najčešća pitanja i odgovori 2016. i 2017.