Sastanak stručnog tima Komore Zagreb s tvrtkom Apartmani Prestige d. o. o.

Objavljeno: 28. 09. 2016. , Ažurirano: 30. 09. 2016.

Direktor tvrtke Apartmani Prestige d. o. o. Mihael Perak sastao se u ponedjeljak, 26. rujna, u Komori Zagreb s njenim djelatnicima – višom stručnom suradnicom u Odsjeku za turizam Vesnom Krišto i višim stručnim referentom u Odsjeku za turizam Stjepanom Mikićem.

Prisutni su se imali priliku upoznati s radom tvrtke te s uslugama koje Komora pruža svojim članicama. Tvrtka Apartmani Prestige d. o. o. djeluje od početka 2015. godine i bavi se pružanjem usluga smještaja u apartmanima na području Grada Zagreba, a nastavlja uhodan obiteljski posao u istoj grani poslovanja. Uz upoznavanje predstavnika tvrtke s uslugama Komore, naglasak je bio na uključivanju tvrtke u rad Sekcije Zajednice obiteljskog smještaja Grada Zagreba te na mogućnostima koje se pružaju radom Sekcije, primjerice Forum ZOS na kojem sudionici mogu saznati o aktualnostima na području pružanja usluga smještaja, ali i na mogućnostima kreditiranja te na uspostavi kontakata.