Sastanak predstavnika HGK - Komore Zagreb s predstavnicima Zagrebačkog Velesajma

Objavljeno: 06. 09. 2016. , Ažurirano: 12. 09. 2016.

U Komori Zagreb 5. rujna, održan je sastanak s predstavnicima Zagrebačkog velesajma, Mirjanom Lešković i Nikolom Bunjevcom, koordinatorima Zagrebačkog velesajma.

U okviru ovoga susreta prezentiran je, u organizaciji Zagrebačkog velesajma, nadolazeći sajam „Izvor“ -  sajam županija, izvornih proizvoda, običaja i manifestacija koji će se održavati od 29.9. do 2.10. 2016. HGK - Komora Zagreb dobila je mogućnost, u okviru svog izložbenog prostora, dodatne promidžbe tvrtki i njihovih proizvoda s područja Grada Zagreba bez plaćanja naknade.

Ova je manifestacija izložbeno-prodajnog karaktera i namijenjena je malim i srednjim poduzetnicima s ciljem podizanja svijesti o važnosti očuvanja domaće proizvodnje, tradicije i malog gospodarstva.

Za sve dodatne informacije i prijavu nastupa na izložbenom prostoru HGK - Komore Zagreb, koji će biti smješten u paviljonu 7a, može se javiti do 12. 9. 2016., (sa upisom u katalog) ili najkasnije do 20. 9. 2016. (bez upisa u katalog) na sljedeći kontakte koordinatora za sajmove Zagrebačkog velesajma: Mirjana Lešković, mr. sc., tel: 6503 533, e-mail: Mirjana.Leskovic@zgh.hr ili Nikola Bunjevac, tel: 6503 365, e-mail: Nikola.Bunjevac@zgh.hr.

Prateći dokumenti:  Prijavnica i popratni materijali