Sastanak članica Županijske komore Zadar – računovodstvene djelatnosti

Objavljeno: 11. 05. 2018. , Ažurirano: 17. 05. 2018.

U srijedu, 16. svibnja, u 11 sati u dvorani za sastanke ŽK Zadar, na adresi Špire Brusine 16, održat će se radni sastanak članica Županijske komore Zadar registriranih za obavljanje računovodstvene djelatnosti.

Intencija je sastanka upoznavanje članica s aktivnostima osnivanja Udruženja računovođa u Hrvatskoj gospodarskoj komori. Plenarna sjednica Udruženja održat će se 30. svibnja, stoga će članice ŽK Zadar u srijedu, 16. svibnja imenovati kandidata iz Zadarske županije s obzirom na to da je od posebnog značaja ravnomjerna teritorijalna zastupljenost predstavnika u samom Vijeću Udruženja.
Član Vijeća može biti direktor, predsjednik Uprave, odnosno član Uprave ili vlasnik trgovačkog društva.

Tijela Udruženja činit će predsjednik, zamjenik te Vijeće Udruženja. Udruženje ima više od 4000 članica, a značaj djelatnosti računovodstva izravno se odnosi i na rad svih članica HGK.