Izvor: PIXABAY

Sajam obrtničkih i industrijskih zanimanja

Objavljeno: 10. 05. 2019. , Ažurirano: 16. 05. 2019.

Upravni odjel za obrazovanje, šport i kulturu Brodsko-posavske županije, u suradnji s Obrtničkom komorom Brodsko-posavske županije, HGK – Županijskom komorom Slavonski Brod, Industrijsko-obrtničkom školom Slavonski Brod, Industrijsko-obrtničkom školom Nova Gradiška, Obrtničkom školom Slavonski Brod, Hrvatskim zavodom za zapošljavanje i tvrtkom Đuro Đaković Montaža, organizira Sajam obrtničkih i industrijskih zanimanja, koji će se 15. svibnja, u 10 sati, održati u Dvorani Vijuš u Slavonskom Brodu. Na Sajmu će se, radi promocije industrijsko-obrtničkih zanimanja, ponajprije učenicima osmih razreda osnovnih škola predstaviti strukovne škole te poslodavci putem organiziranih radionica, predstavljanja, demonstracija i revija.