O Udruženju trgovine na veliko farmaceutskim proizvodima i ortopedskim pomagalima

Upravni odbor HGK donio je 9. prosinca 2002. godine Odluku o izmjenama i dopunama Odluke o strukovnim udruženjima u HGK, na temelju koje se osniva Udruženje trgovine na veliko farmaceutskim proizvodima i ortopedskim pomagalima.

Udruženje trgovine na veliko farmaceutskim proizvodima i ortopedskim pomagalima  uključuje članice Komore iz :

PODRUČJA G TRGOVINA NA VELIKO I NA MALO; POPRAVAK MOTORNIH VOZILA I MOTOCIKALA

• odjeljka    46        Trgovina na veliko, osim trgovine motornim vozilima i motociklima
  • skupine    46.4     Trgovina na veliko proizvodima za kućanstvo
  • razreda    46.46   Trgovine na veliko farmaceutskim proizvodima

Predsjednik Udruženja trgovine na veliko farmaceutskim proizvodima i ortopedskim pomagalima je Jasminko Herceg, predsjednik Uprave Medika d.d.
Poslovni tajnik Udruženja: Tomislava Ravlić, pomoćnica direktora Sektora za trgovinu.