Uz potporu HGK tvrtke zajednički predstavljaju svoje proizvode na Međunarodnom sajmu Vitafoods Europe u Ženevi

Objavljeno: 10. 04. 2019. , Ažurirano: 11. 04. 2019.

Na međunarodnom sajmu nutraceutike, dodataka prehrani, funkcionalne hrane i pića te industrije prirodne kozmetike, a u organizaciji Hrvatske gospodarske komore, nastupit će i pet hrvatskih uspješnih proizvođača i izvoznika dodataka prehrani, nutraceutike, prirodne kozmetike i funkcionalne hrane.

Petu godinu zaredom Hrvatska gospodarska komora organizira zajednički nastup članica na sajmu Vitafoods Europe, koji će se ove godine na ženevskom Palexpu održati od 7. do 9. svibnja.

Između 1200 izlagača iz 110 zemalja, na izložbenom prostoru od 48 četvornih metara svoje će proizvode predstaviti i pet hrvatskih tvrtki: Apipharma d.o.o., Adrialab d.o.o., Apimel d.o.o., PharmaS d.o.o. i Yasenka d.o.o.

Vitafoods Europe jedan je od najvećih svjetskih sajmova namijenjen proizvođačima i dobavljačima sirovina za nutraceutiku, dodatke prehrani, funkcionalnu hranu i piće te industriju prirodne kozmetike.

Ženevski Palexpo prošle je godine ugostio više stotina dobavljača sirovina i proizvođača gotovih proizvoda, a posjetilo ga je više od 22.000 posjetitelja koji su imali priliku upoznati se s najnovijim dostignućima iz ovog područja.

Više informacija o sajmu možete pronaći na poveznici: https://www.vitafoods.eu.com/en/welcome.html