Izvor: HGK

Radionica o kulturnom turizmu u ŽK Osijek

Objavljeno: 25. 04. 2019. , Ažurirano: 14. 05. 2019.

Identifikacija kulturno-povijesnih potencijala, određivanje najadekvatnijeg načina za turističku ponudu tih potencijala te brendiranje materijalne i nematerijalne kulturno-povijesne baštine Osječko-baranjske županije glavne su teme radionice o kulturnom turizmu, koju organizira Odsjek za turizam Županijske komore Osijek u suradnji s Turističkom zajednicom Osječko-baranjske županije.

Radionica će se održati u srijedu, 22. svibnja, u 10 sati u Županijskoj komori Osijek, na adresi Europske avenije 13, a namijenjena je djelatnicima u turističkom i kulturnom sektoru te u javnim institucijama.

Bogata kulturno-povijesna baština kojom obiluje Osječko-baranjska županija zaslužuje biti važnim dijelom turističke ponude Županije.

Program radionice nalazi se u pratećim dokumentima.

Sudjelovanje na radionici je besplatno, no potrebno se prijaviti putem online prijavnice u nastavku ovog teksta, najkasnije do 21. svibnja.