Radionica Sedam koraka do kredita u ŽK Karlovac

Objavljeno: 14. 10. 2019. , Ažurirano: 14. 10. 2019.

Županijska komora Karlovac, u suradnji s Hrvatskom bankom za obnovu i razvitak, organizira besplatnu radionicu Sedam koraka do kredita, u ponedjeljak, 21. listopada, u Županijskoj komori Karlovac od 13 do 14 sati na adresi Kralja Tomislava 19b.

Cilj je steći znanja i vještine potrebne za natjecanje, pregovaranje, korištenje kredita i lakše razumijevanje procesa traženja i odobrenja kredita kao izvora financiranja rasta i razvoja poslovanja novih i postojećih poduzetnika.

Jednosatnu radionicu vodit će Vesna Bartolović Stančić, voditeljica HBOR-ova Područnog ureda za Primorje i Gorski Kotar, a namijenjena je mikro, malim i srednjim poduzetnicima te početnicima, osobito onima koji kreću samostalno poslovati radi samozapošljavanja.

Zainteresirani za sudjelovanje mogu se prijaviti online prijavnicom ili na elektroničku adresu bskarjak@hgk.hr.