Radionica za korisnike sredstava u sklopu javnog poziva namijenjenog poboljšanju učinkovitosti MSP-a

Objavljeno: 15. 10. 2019. , Ažurirano: 15. 10. 2019.

HAMAG-BICRO u suradnji s HGK – Županijskom komorom Slavonski Brod organizira Provedbenu radionicu za korisnike bespovratnih sredstava u sklopu javnog poziva Poboljšanje konkurentnosti i učinkovitosti MSP-a kroz informacijske i komunikacijske tehnologije (IKT) – 2.

Radionica će se održati 21. listopada od 10 do 15 sati u Županijskoj komori Slavonski Brod (Matije Mesića 9, Slavonski Brod).

Radi boljeg prijenosa informacija i jačanja vlastitih kapaciteta za provedbu projekata, na radionici će sudjelovati predstavnici tvrtki –budućih potpisnika Ugovora o bespovratnim sredstvima, odnosno osobe koje su izravno uključene u provedbu projekta te u provedbu postupaka nabave u sklopu odobrenih projekata.