Izvor: HGK

Predstavljanje interaktivne karte investicijskog potencijala županija

Objavljeno: 03. 04. 2017. , Ažurirano: 10. 04. 2017.

Hrvatska gospodarska komora organizira predstavljanje interaktivne karte investicijskog potencijala županija koje će se održati u ponedjeljak, 10. travnja, u 11 sati u Vijećnici Hrvatske gospodarske komore, na adresi Rooseveltov trg 2, Zagreb.

Hrvatska gospodarska komora izradila je interaktivnu kartu investicijskog potencijala županija RH koja potencijalnim ulagačima na jednostavan način pruža informacije o specifičnim gospodarskim i ulagačkim potencijalima pojedinih županija RH. Ovaj unificirani digitalni prikaz investicijskog potencijala i mogućnosti u RH jedinstveni je te vrste u Hrvatskoj i ovom dijelu Europe jer na pregledan i korisnicima prilagođen način omogućuje izbor potencijalne lokacije za ulaganje prema parametrima koji su važni ulagačima. Karta predstavlja platformu putem koje će potencijalni investitori na jednostavan način doći do informacija o specifičnim potencijalima pojedinih županija RH te olakšati dostupnost informacija (click away pristup) potencijalnim ulagačima, domaćima i stranima, o parametrima važnima pri donošenju odluke za ulaganja: glavne industrije po županijama, podaci o dostupnosti radne snage, obrazovnim institucijama, o prometnoj infrastrukturi, poduzetničkim zonama i sl.

Interaktivna karta namijenjena je potencijalnim ulagačima, zainteresiranima za poslovanje u RH te svim sudionicima uključenima u promicanje Republike Hrvatske kao poželjne zemlje za ulaganje i poslovanje.

Pozivamo sve zainteresirane da svoje sudjelovanje potvrde najkasnije do petka, 7. travnja, ispunjavanjem prijavnog obrasca koji se nalazi ovdje.