Predavanje o hrvatsko-izraelskim odnosima 12. ožujka

Objavljeno: 26. 02. 2019. , Ažurirano: 12. 03. 2019.

Hrvatska gospodarska komora u suradnji s Veleposlanstvom Države Izrael u Republici Hrvatskoj te Hrvatsko-izraelskim poslovnim klubom organizira predavanje Ilana Mora, veleposlanika Države Izrael u Republici Hrvatskoj, koje će se održati u utorak, 12. ožujka, u 11 sati u Vijećnici Hrvatske gospodarske komore, na adresi Rooseveltov trg 2 u Zagrebu.

Veleposlanik Mor govorit će o strateškom konceptu Države Izrael kao start-up nacije, a osvrnut će se i na trendove razvoja izraelskoga gospodarstva, obrazovnu, znanstvenu i inovacijsku politiku te postojeću i buduću suradnju Izraela i Hrvatske.

U uvodu će se skupu obratiti Luka Burilović, predsjednik Hrvatske gospodarske komore, Dragan Primorac, osnivač i počasni predsjednik Hrvatsko-izraelskog poslovnoga kluba te Saša Missoni, predsjednik Hrvatsko-izraelskog poslovnoga kluba.

Ako ste zainteresirani za sudjelovanje, ljubazno vas molimo da popunite prijavni obrazac u nastavku teksta.

Kontakt-osoba jest Vinko Mostarac, Sektor za međunarodne poslove i EU, tel.: 01/4561 562, e-adresa: vmostarac@hgk.hr.

Prijave će se zaprimati najkasnije do 8. ožujka.