Posjet hrvatske gospodarske delegacije Portugalu

Objavljeno: 16. 03. 2018. , Ažurirano: 11. 05. 2018.

Hrvatska gospodarska komora od 9. do 12. svibnja organizira posjet hrvatskoga gospodarskog izaslanstva Portugalu.

U Lisabonu će se 11. svibnja održati Portugalsko-hrvatski gospodarski forum, na kojem se očekuje sudjelovanje visokog državnog izaslanstva obiju zemalja, u sklopu kojeg će biti organizirani poslovni sastanci hrvatskih i portugalskih tvrtki. Hrvatska gospodarska komora će u suradnji s partnerskim institucijama u Portugalu 9. i 10. svibnja organizirati dodatni gospodarski sadržaj za predstavnike gospodarskog izaslanstva, o čemu ćemo vas naknadno izvijestiti.

Ako ste zainteresirani za sudjelovanje, ljubazno vas molimo da do 28. ožujka popunite prijavni obrazac na engleskom jeziku koji je dostupan u nastavku. Predstavnici tvrtki sami financiraju i organiziraju put i smještaj u Portugalu, a u priloženom dokumentu je prijedlog zajedničke opcije za put i smještaj.