Online konferencija Poslovna suradnja Hrvatska – Mađarska – Bjelorusija

Objavljeno: 05. 06. 2020. , Ažurirano: 10. 06. 2020.

U sklopu sajma Proljeće u Gomelju održava se online konferencija u organizaciji Trgovinsko-industrijske komore Bjelorusije

Na poziv Trgovinsko-industrijske komore Bjelorusije, HGK je zajedno s predstavnicima hrvatskih tvrtki sudjelovao na virtualnom međunarodnom sajmu Proljeće u Gomelju – Bjelorusija, aktivno sudjelujući na konferenciji s predstavnicima trgovinsko-industrijskih komora Bjelorusije, Ukrajine, Kazahstana, Moldavije i Rusije. Na konferenciji su razmijenjena iskustva komora u borbi s posljedicama epidemije izazvane koronavirusom na gospodarstvo i mjere koje se poduzimaju za pomoć članicama.

Cijelo vrijeme sajma održavaju se B2B razgovori za koje je izrađena posebna platforma, dostupna na internetskoj stranici Trgovinsko-industrijske komore Gomelja.

U sklopu sajma, u srijedu, 10. lipnja, održat će se još jedna online konferencija Poslovna suradnja Hrvatska – Mađarska – Bjelorusija na kojoj će sudjelovati i predstavnici Hrvatske gospodarske komore, a cilj je jačanje bilateralnih gospodarskih odnosa između tvrtki navedenih zemalja i pronalazak novih niša.

Sve hrvatske tvrtke koje su zainteresirane za poslovanje s bjeloruskim tvrtkama putem aplikacije Trgovinsko-industrijske komore Bjelorusije mogu pronaći potencijalne partnere, pogledati njihove profile, djelatnost i interes te se prijaviti za online B2B sastanke.