Online b2b poslovni razgovori s latvijskim proizvođačima

Objavljeno: 08. 09. 2020. , Ažurirano: 08. 09. 2020.

Latvijska trgovinska i industrijska komora poziva sve tvrtke zainteresirane za pronalaženje novih kupaca i dobavljača u Latviji da se prijave na online b2b poslovne razgovore s latvijskim proizvođačima iz slijedećih područja:

• 25. i 26. rujna – drvno-prerađivačka industrija, graditeljstvo, metalska industrija, tekstilna industrija i proizvodnja kozmetike. Rok prijave: 18. rujna 2020. godine.
  • 9. i 10. listopada – IKT, elektronička industrija, dizajn, transport i logistika te prehrambena industrija. Rok prijave: 2. listopada 2020. godine.

Online poslovni razgovori će se održati putem Cisco Webex platforme, a tvrtke svoje sudjelovanje mogu prijaviti kao:

• posjetitelj (visitor) – besplatno sudjelovanje
  • sudionik (participant) – cijena 75 eura

Tvrtkama koje prijave svoje sudjelovanje kao posjetitelj (visitor) besplatno će biti omogućen uvid u sve profile tvrtki koje su prijavljene kao sudionici (participant) na događanju i moći će odabrati sugovornike sukladno interesu.

Prijave se vrše putem poveznice: https://www.mitto.me/b2b-networking

Za dodatne informacije i podršku zainteresirani se mogu obratiti izravno kolegici Zanei Timermane (zane.timermane@chamber.lv) iz Latvijske trgovinske i industrijske komore.