Vrijeme održavanja: 17.06.2016. - 18.06.2016.

Nedelišću pored Čakovca na trodnevnoj manifestaciji – 18. Međunarodnom sajmu poduzetništva Mesap 2016., domaći su poduzetnici i obrtnici uz izlagače iz susjednih zemalja predstavljali proizvode i usluge.

Sajam je 17. lipnja otvorio ministar poduzetništva i obrta Darko Horvat, a nazočnima se obratio i potpredsjednik HGK Tomislav Radoš.

Dio sajma činila je i stočarska izložba, izložba malih životinja, starih automobila te radionica Mjere i poticajni programi ministarstva poduzetništva i obrta.

Županijska komora Čakovec imala je na sajmu svoj izložbeni prostor veličine 30 četvornih metara na kojemu je organizirala zajednički nastup tvrtki članica Komore. Na komorskom štandu svoje je proizvode predstavilo 14 izlagača, i to iz Međimurske i Virovitičko-podravske županije, kojima je to bila prilika za poslovne kontakte i sklapanje novih ugovora.