Hrvatsko-ukrajinski gospodarski forum 13. lipnja u HGK

Objavljeno: 07. 06. 2017. , Ažurirano: 13. 06. 2017.

U sklopu Hrvatsko-ukrajinskoga gospodarskog foruma, koji se održava u HGK, 13. lipnja u 11 sati i 45 minuta održat će se poslovni razgovori između hrvatskih i ukrajinskih tvrtki.

Za vrijeme službenog posjeta predsjednika Vlade Ukrajine u Hrvatskoj gospodarskoj komori održat će se Hrvatsko-ukrajinski gospodarski forum, 13. lipnja s početkom u 11 sati i 45 minuta.

Preliminarnim programom foruma predviđena su uvodna izlaganja premijera dviju država, predsjednika komora i predstavnika poslovne zajednice. Nakon plenarnog zasjedanja održat će se poslovni razgovori između hrvatskih i ukrajinskih tvrtki.

Svoje sudjelovanje možete potvrditi dostavom popunjenog obrasca prijave na engleskom jeziku na naznačenu e-adresu.