Hrvatsko-slovačko-češki elektroenergetski forum

Objavljeno: 18. 04. 2018. , Ažurirano: 03. 05. 2018.

Hrvatska gospodarska komora u suradnji s Veleposlanstvom Slovačke Republike i Veleposlanstvom Republike Češke u Zagrebu organizira Hrvatsko-slovačko-češki elektroenergetski forum, koji će se održati u četvrtak, 3. svibnja, u 10 sati u Hrvatskoj gospodarskoj komori, na adresi Rooseveltov trg 2, u Zagrebu

Na Forumu će sudjelovati tvrtke iz sektora elektroenergetike te će biti predstavljene mogućnosti poslovne suradnje između Republike Hrvatske, Slovačke i Češke, nakon čega će uslijediti individualni poslovni razgovori gospodarstvenika.

Profili slovačkih i čeških tvrtki s čijim predstavnicima možete razgovarati nalaze se u pratećim dokumentima. Ako ste zainteresirani za sudjelovanje na Forumu i B2B razgovorima, molimo vas da popunite prijavni obrazac (u nastavku teksta) najkasnije do 27. travnja. Prema interesu koji iskažete, organizirat ćemo vam B2B razgovore s potencijalnim slovačkim i češkim partnerima.

Kontakt-osoba za organizaciju događanja je Ana Karlić, stručna suradnica u Sektoru za međunarodne poslove i EU HGK (tel.: 01 4561-795, e-mail: akarlic@hgk.hr).