Izvor: HGK

Hrvatsko-slovački inovacijski forum

Objavljeno: 09. 06. 2017. , Ažurirano: 21. 06. 2017.

Hrvatska gospodarska komora u suradnji s Veleposlanstvom Slovačke Republike organizira Hrvatsko-slovački inovacijski forum koji će se održati u Hrvatskoj gospodarskoj komori, na adresi Rooseveltov trg 2, Zagreb, u utorak, 20. lipnja, u 13 sati. Forum se organizira u sklopu službenog posjeta slovačkog predsjednika Andreja Kiske Republici Hrvatskoj.

Na Forumu će sudjelovati predsjednica Republike Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović i predsjednik Slovačke Republike Andrej Kiska.

Na Forumu će biti predstavljeni nacionalni inovacijski sustavi te mogućnosti konkretne poslovne suradnje dviju zemalja, nakon čega će uslijediti poslovni razgovori hrvatskih i slovačkih gospodarstvenika. U prilogu se nalazi program, popis slovačkih tvrtki i prijavni obrazac.