Hrvatsko-slovački forum poduzetnica

Objavljeno: 10. 09. 2018. , Ažurirano: 26. 09. 2018.

Hrvatska gospodarska komora u suradnji s Veleposlanstvom Slovačke u Zagrebu i Hrvatskom udrugom poslovnih žena Krug organizira Hrvatsko-slovački forum poduzetnica koji će se održati u Hrvatskoj gospodarskoj komori na Rooseveltovom trgu 2 u srijedu 26. rujna 2018. u 9 sati.

Na Forumu će sudjelovati uspješne poduzetnice iz Hrvatske i Slovačke. Cilj skupa je pružiti podršku ženskom poduzetništvu te predstaviti inspirativne priče žena u poslovanju, nakon čega će uslijediti individualni poslovni razgovori. Ako ste zainteresirani za sudjelovanje na Forumu i B2B razgovorima, molimo vas da popunite prijavni obrazac (u nastavku teksta). Napominjemo da će se prijave zaprimati do 24. rujna 2018.

Prema interesu koji iskažete organizirat ćemo vam B2B razgovore s potencijalnim slovačkim poduzetnicama. U pratećim dokumentima nalaze se program Foruma i profili slovačkih tvrtki.

Kontakt osoba za organizaciju događanja je Ana Karlić, stručna suradnica u Sektoru za međunarodne poslove i EU (tel: 01 / 4561 795, e-mail: akarlic@hgk.hr).