Gospodarski posjet francuskih tvrtki te B2B sastanci u Hrvatskoj gospodarskoj komori

Objavljeno: 03. 06. 2019. , Ažurirano: 06. 06. 2019.

Sektor za međunarodne poslove i EU u suradnji sa Poslovnim klubom Hrvatska-Francuska 11. lipnja s početkom u 10:00 organizira posjet francuskih tvrtki Hrvatskoj gospodarskoj komori u sklopu kojeg će se održati poslovni susreti povodom predstavljanja patenta motora na komprimirani zrak (za pogon trajekata, za brodove koji okupljaju otpad na otocima, kao i za lokalne autobuse) te patenta namijenjenom pokrivanju parkinga solarnim panoima (za hotele i supermarkete). Francuske tvrtke traže partnere za proizvodnju pojedinih komponenti navedenih proizvoda.

Svoj interes molimo izrazite najkasnije do petka, 7. lipnja ispunjavanjem online prijavnice u nastavku.

Za sve dodatne informacije kontakt-osoba je Niko Ivković, stručni suradnik u Sektoru za međunarodne poslove i EU (tel.: 01/45 61 784; e-adresa: nivkovic@hgk.hr).