Dvanaesto izdanje Kataloga investicijskih mogućnosti Agencije za investicije i konkurentnost.

Objavljeno: 08. 01. 2018. , Ažurirano: 08. 01. 2018.

Objavljeno je dvanaesto obnovljeno izdanje Kataloga investicijskih mogućnosti u koordinaciji Agencije za investicije i konkurentnost, a u suradnji s Hrvatskom gospodarskom komorom (HGK), Ministarstvom mora, prometa i infrastrukture (MMPI), Centrom za praćenje poslovanja energetskog sektora i investicija (CEI), Hrvatskom agencijom za malo gospodarstvo, inovacije i investicije (HAMAG-BICRO) te Hrvatskom obrtničkom komorom (HOK).

Dvanaesto izdanje Kataloga sadrži informacije o konkretnim ulagačkim potencijalima Republike Hrvatske, odnosno o 45 javnih i 26 privatnih projekata. Prema sektorskoj strukturi Katalog sadrži opise 36 turističkih projekata, 11 infrastrukturnih, četiriju energetska projekta, četiri iz područja industrije, četiri nautička (marine), dva projekta visoke tehnologije, dva projekta iz područja nekretnina, jedan iz područja socijalne skrbi te informacije o sedam tehnoloških inkubatora.

Katalog se objavljuje na engleskom jeziku, a najnovije se izdanje može preuzeti na ovoj stranici.