Prezentacija mogućnosti internacionalizacije poslovanja u Beču

Objavljeno: 04. 10. 2019. , Ažurirano: 07. 10. 2019.

Hrvatska gospodarska komora poziva na prezentaciju Poslovne agencije Grada Beča (Vienna Business Agency) o mogućnostima internacionalizacije poslovanja u Beču. Na pitanja će odgovarati Sabine Ohler, direktorica Odjela međunarodnog poslovanja, i Nicolai Rodimov, regionalni voditelj međunarodnog poslovanja za srednju i istočnu Europu. Prezentacija će se održati u srijedu, 9. listopada, u Hrvatskoj gospodarskoj komori, na adresi  Draškovićeva 45, na prvom kat, od 14 do 16 sati.

Usluge koje Vienna Business Agency, službena Poslovna agencija Grada Beča, besplatno nudi poduzećima zainteresiranima za internacionalizaciju poslovanja u Beču, među ostalim uključuju sljedeće:

• detaljne informacije o gradu Beču kao poslovnoj lokaciji
  • savjetovanje o početku poslovanja
  • informacije o dostupnim financijskim poticajima i potporama
  • informacije o pravu boravka, trgovačkom pravu i poreznom sustavu
  • informiranje o dostupnim nekretninama iz portfelja agencije itd.

Više o agenciji potražite ovdje

Jezik: engleski

Nakon prezentacije pozivamo vas da nam se pridružite na domjenku.

Ako ste zainteresirani za prezentaciju poslovanja u gradu Beču, možete se prijaviti putem obrasca u nastavku. Rok za prijave je 4. listopada. Mjesta su ograničena, stoga se prijavite što prije.