Prezentacija mjera aktivne politike zapošljavanja

Objavljeno: 14. 05. 2019. , Ažurirano: 14. 05. 2019.

U četvrtak, 23. svibnja, u 10 sati, u organizaciji Hrvatske gospodarske komore – Županijske komore Split i Hrvatskog zavoda za zapošljavanje Regionalnog ureda Split, održat će se Prezentacija mjera aktivne politike zapošljavanja.

Mjere aktivne politike zapošljavanja provode se radi povećanja stope zaposlenosti, usklađivanja ponude i potražnje na tržištu rada te pojačane aktivnosti informiranja sudionika na tržištu rada.

Cilj je događaja informirati sudionike o mjerama koje provode Ministarstvo rada i mirovinskog sustava i HZZ, a koje omogućavaju brže i lakše zapošljavanje potrebne radne snage kako bi se povećala uspješnost i konkurentnost poduzetnika.

Bit će predstavljene i novosti i razlike u odnosu na prošlu godinu.

Sudjelovanje na događaju je besplatno, a prijaviti se možete putem online obrasca u nastavku.

Kontakt-osoba u ŽK Split jest Antonija Bašić (abasic@hgk.hr, 021/321 135).