Izvor: Pixabay.com

Poziv na inicijalni sastanak za osnivanje Udruženja za stručne poslove zaštite okoliša

Objavljeno: 05. 09. 2019. , Ažurirano: 06. 09. 2019.

Pozivamo vas na inicijalni sastanak za osnivanje Udruženja za stručne poslove zaštite okoliša HGK koji će se održati u utorak, 17. rujna 2019. godine, u 14:30 sati u Zagrebu u Hrvatskoj gospodarskoj komori, na adresi Nova cesta 7 (drugi kat).

Udruženje bi okupljalo sve tvrtke koje posjeduju suglasnost Ministarstva zaštite okoliša i energetike za obavljanje stručnih poslova zaštite okoliša.

Udruženje će imati za cilj pomoći članicama u internacionalizaciji poslovanja odnosno podrška članicama u plasiranju usluga na strana tržišta, postati partner državnim tijelima, obrazovnim ustanovama i strukovnim udrugama, kako bi se radilo na zastupanju, promicanju i zaštiti zajedničkih interesa članica, njihovoj edukaciji i drugim aktivnostima zanimljivim članicama.

Na sastanku će se razgovarati o proceduri osnivanja Udruženja unutar Hrvatske gospodarske komore te prijedlogu programa rada Udruženja.

Molimo vas da dolazak potvrdite ispunjavanjem prijavnice u nastavku. Rok za prijavu je utorak, 17. rujna do 8:25.