Regjo Consulting d. o. o. nova je korisnica Poduzetničkog inkubatora ŽK Split za poduzetnice početnice

Objavljeno: 04. 06. 2018. , Ažurirano: 11. 06. 2018.

Tvrtka Regjo Consulting d. o. o. iz Splita, vlasnice i direktorice Maje Regjo, nova je korisnica Poduzetničkog inkubatora HGK – Županijske komore Split za poduzetnice početnice.

Ugovor o korištenju poslovnog prostora u sklopu Poduzetničkog inkubatora potpisan je u ŽK Split 30. svibnja na tri godine.

Tvrtka Regjo Consulting osnovana je prošle godine, a primarna joj je djelatnost pružanje konzultantskih usluga u nabavi. U predstojećem razdoblju tvrtka će se posebno usmjeriti na razvoj inovacije u smislu plutajućih modula.

Poduzetnički inkubator ŽK Split pokrenut je sredinom 2015. godine radi pridonošenja razvoju poduzetništva žena, i to početnica, u njihovim prvim poslovnim koracima.

Namijenjen je poduzetnicama početnicama koje imaju 100-postotni ili većinski udio u trgovačkom društvu, čije je sjedište na području Splitsko-dalmatinske županije te su u njemu zaposlene.

Inkubator omogućuje korisnicama upotrebu opremljenih uredskih prostora uz povoljne uvjete te niz drugih pogodnosti, poput savjetodavne pomoći, promocije te pomoći u poslovanju koju im Komora može pružiti informacijama, kontaktima i sl.

Dosad su Poduzetnički inkubator koristile četiri mlade tvrtke u vlasništvu žena, a trenutno je raspoloživ još jedan slobodan ured. Javni poziv za ulazak u Poduzetnički inkubator nalazi se ovdje.