Radni sastanak MUP-a s dionicima u turizmu
Objavljeno: 25. 05. 2017.
Ministarstvo unutarnjih poslova RH – PU Splitsko-dalmatinska, u suradnji s Turističkom zajednicom grada Splita i Županijskom komorom Split, organizira sastanak djelatnika MUP-a i dionika u turizmu, koji će se održati u ponedjeljak, 5. lipnja, u 10 sati, u Županijskoj komori Split, na adresi Obala Ante Trumbića 4.
Teme sastanka bit će:
- održiva sigurnost kao uvjet uspješnog rada i poslovanja u turizmu,
- sigurnost turista i korisnika usluga na području grada Splita i
- važnost suradnje i kontakata s policijom.
Sastanku će prisustvovati policijski službenici Policijske uprave, Odjela protueksplozijske zaštite, Postaje prometne policije i I. i II. policijske postaje te predstavnici Turističke zajednice Grada Splita i Županijske komore Split.
Svi će sudionici imati priliku iznijeti konkretne probleme s kojima su se susretali u dosadašnjem radu te ih zajednički riješiti s predstavnicima MUP-a kako bi se što bolje pripremili za nadolazeću sezonu po pitanju sigurnosti.
Svoj dolazak molimo potvrdite svojim kontakt podatcima (ime, prezime, kontakt, tvrtka) najkasnije do 31. svibnja putem elektroničke adrese abrzic@hgk.hr.
Službeni poziv nalazi se u pratećim dokumentima.
Za više informacija, kontakt-osoba u ŽK Split je Ana Brzić (021/321-118).