Radionica o obvezama vaganja, prve prodaje i prvokupa ribe prema Zakonu o morskom ribarstvu 10. svibnja u ŽK Split

Objavljeno: 24. 04. 2019. , Ažurirano: 29. 04. 2019.

Uprava ribarstva Ministarstva poljoprivrede u suradnji s HGK – Županijskom komorom Split, u petak, 10 svibnja, od 10 do 13 sati u ŽK Split, na adresi Obala Ante Trumbića 4, održat će radionicu o obvezama vaganja, prve prodaje i prvokupa ribe prema Zakonu o morskom ribarstvu.

Radionica za ovlaštenike povlastica, zapovjednike plovila, prve kupce i ostale uključene u sektor ribarstva i povezane sektore održava se u sklopu pripreme sustava za provedbu vaganja, registracije prvih kupaca i prve prodaje proizvoda ribarstva. Sudionici će se upoznati s novom računalnom aplikacijom mOčevidnik te će se najaviti sustav sljedivosti za plavoperajnu tunu i igluna.

Prijaviti se možete online obrascem u nastavku teksta.

Kontakt-osoba u ŽK Split jest Danica Poparić Majić (tel. 021/321 169).

Ostale radionice održat će se kako slijedi:

• 2. svibnja, Rijeka, ŽK Rijeka (Bulevar oslobođenja 23), 11 – 14 sati
  • 3. svibnja, Poreč, Udruženje obrtnika Poreč (Partizanska 5a), 10 – 13 sati
  • 7. svibnja, Dubrovnik, Hotel Adria (Radnička ulica 46), 9 – 12 sati
  • 8. svibnja, Zadar, ŽK Zadar (Špire Brusine 16), 10 – 13 sati
  • 9. svibnja, Šibenik, Obrtnička komora Šibensko-kninske županije (Mandalinskih žrtava 16c), 10 – 13 sati.